SZKOŁA

      SERWISY
      AKTUALNOSCI

Wyniki Konkursu Plastycznego „Co wiemy o ropie naftowej”

W konkursie Plastycznym „Co wiemy o ropie naftowej” III miejsce zdobył Piotr Cyburt uczeń klasy VI. Wyróżnione również zostały dwie prace uczennicy klasy III Wiktorii Gradowicz. Cieszymy się bardzo z sukcesów naszych uczniów, tym bardziej, że na konkurs nadesłano 60 prac plastycznych i jak zaznaczają organizatorzy, poziom był bardzo wysoki.


Wystawa twórczości wielkanocnej w GOK-U w Chorkówce „Wielkanoc 2014”

Na wystawie swoje prace zaprezentowali: Magdalena Banaś z kl. II, Wioletta Gromek z kl. II, Kacper Kraus z kl. IV, Klaudia Pazdra z kl. III, Piotr Urbanik z kl. V, Aleksandra Olech z kl. IV, Konrad Pęcak z kl. V, Kamil Gruszka z kl. V, Angelika Gruszka z kl. O, Wiktoria Kruczek z kl. IV, Bartosz Wojtaszko z kl. I, Szymon Kozioł z kl. I.


Szkolny konkurs plastyczny „Żeglce w jesiennej szacie”.

Wyróżnieni uczniowie: Wiktoria Gradowicz kl. III, Maciej Buczyński kl. II, Paweł Cyburt kl. II.


VII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej- eliminacje gminne w Chorkówce

Uczestnicy: Katarzyna Delimata kl. VI, Dominika Gromek kl. V.


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”- eliminacje szkolne.

Laureaci : Szymon Kozioł kl. I, Wiktor Drzyzga kl. V, Piotr Urbanik kl. V, Paweł Cyburt kl. II, Klaudia Pazdra kl. III, Piotr Cyburt kl VI.


Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do gwiazd” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce.

Na festiwalu naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Rachwalska kl. V, Katarzyna Delimata kl. V, Klaudia Pazdra kl.III, Aleksandra Kosiek kl. III, Wiktoria Gradowicz kl. III.


Oliwia Rachwalska

 Złoty medal na dystansie 600m w Halowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego Dzieci Starszych rozegranych na hali w Mielcu

 I miejsce w VII Biegu Ulicznym w Lipinkach

 IV miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików i Juniorów w Biegach Górskich w Ustrzykach Górnych

 II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików i Grand Prix PZLA juniorów w Biegach Przełajowych w Tarnowie

 III miejsce w „ Biegu Orła”

 I miejsce w Biegach Szlakiem Ignacego Łukasiewicza.

 Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim


Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży „Moje Boże Narodzenie”.

Uczestnicy: Kamila Mastej kl. II, Mateusz Żurak kl. II.


Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpieczni w ruchu drogowym”.

Laureaci etapu szkolnego: w kategorii klas I-III -Aleksandra Kosiek z klasy III, w kategorii klas IV-VI Kacper Dyląg z klasy IV.


Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Krośnie, GOK w Jedliczu- etap gminny.

Na wystawie w GOK-u w Chorkówce swoje szopki zaprezentowali: Bartosz Wojtaszko kl. I, Magdalena Banaś kl. II, Wiktoria Kruczek kl. IV, Oliwia Mędrek kl. I.


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III „W magicznym świecie wierszy Jana Brzechwy”.

Laureaci eliminacji szkolnych: Aleksandra Kosiek kl. III. Żaneta Wityńska kl. I, Maja Węgrzyn kl. III. Wyróżnienie w etapie międzyszkolnym zdobyła Maja Węgrzyn z klasy III.


Laureaci Szkolnego Konkursu Czytelniczego „Znamy przygody Robinsona Cruzoe”

W szkolnym konkursie czytelniczym, który odbył się w grudniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI.

I miejsce zajął Piotr Cyburt

II miejsce zajął Piotr Urbanik

III miejsce zajął Konrad Pęcak

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!


Laureaci Szkolnego Konkursu Czytelniczego „Świat nowel - daleki czy bliski”

Szkolny konkurs odbył się w lutym. Wzięło w nim udział 6 uczniów z klas V-VI.

I miejsce zajął Piotr Urbanik

II miejsce zajęli: Piotr Cyburt Konrad Pęcak

Gratulujemy zwycięzcom!


Laureaci Klasowego Konkursu Mitologicznego

Konkurs odbył się w lutym. Udział wzięli wszyscy uczniowie klasy V.

I miejsce zajął Piotr Urbanik

II miejsce zajął Konrad Pęcak

III Miejsce zajął Daniel Gackowski

Gratulujemy


Laureaci Klasowego Konkursu Matematycznego

27 marca odbył się szkolny etap Gminnego konkursu „As III klas”. Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie klasy III. Szkołę w konkursie Gminnym reprezentować będą:

1. Wiktoria Gradowicz

2. Aleksandra Kosiek

3. Klaudia Pazdra

Wszystkie uczennice uzyskały tę samą liczbę punktów.


Piotr Cyburt

I miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym w roku szkolnym 2012/2013.

Finalista Konkursu Historycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2013/2014.


Piotr Urbanik

Laureat Konkursu Literackiego pn. „O odpadach pisać wypada” zorganizowanego przez Związek Dorzecza Gmin Wisłoki.